• Slávnostné otvorenie šk. roka 2022/23

srdečne Vás pozývame na Slávnostné otvorenie šk. roka 2022/23, ktoré sa uskutoční dňa 5. septembra (pondelok) o 8:00 hod. pred budovou školy.

Zároveň Vás prosíme, aby ste si pozorne prečítali nasledujúce pokyny, ktoré je potrebné dodržať pred príchodom žiakov do školy:
            1. Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka. – podané elektronicky cez rodičovské konto EduPage alebo papierovo (Príloha č.1).
            Toto vyhlásenie sa podáva večer (pred nástupom do školy) alebo ráno (v deň nástupu do školy).
            V prípade, že žiak toto vyhlásenie „nepredloží“, budeme bezodkladne kontaktovať rodiča (viac v Prílohe 2).
            2. Prosíme všetkých rodičov, ktorí žiadali o domáce Ag samotesty na COVID-19, aby svoje dieťa otestovali 4.9. večer alebo 5.9. ráno a aby vykázali použitie Ag testu v EduPage. Ďakujeme

Z uvedeného podujatia budú zhotovované obrazové a zvukové záznamy v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f) Nariadenia EÚ o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov. Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov a Vášho práva namietať nájdete na https://zsabovke.edupage.org/a/zasady-ochrany-osobnych-udajov
            alebo nás kontaktujte na tel. č 055/6855198.

Príloha č.1: Pisomne_vyhlasenie_o_bezpriznakovosti(1).pdf
            Príloha č.2: Zelena_otvorenym_skolam.pdf

• Prihlasovanie na stravu

prosíme záujemcov o stravu (variť bude školská jedáleň od 06.09.2022), aby si vyplnili prihlášku a odovzdali do 06.09.2022 (utorok) do 8:00 hod. triednej/emu učteľke/ovi. Prihlášku si môžete stiahnuť nižšie alebo si ju vyzdvihne žiak 05.09.2022 v škole. Prihlášku vypĺňajú aj rodičia, ktorí si uplatňujú dotáciu na stravu. (kontakt na jedáleň 055/6855239)
            prihlaska_strava_2022.pdf

• Úvodné stretnutie pre rodičov budúcich prvákov

• Vážení rodičia budúcich prvákov,
            pozývame Vás na prvé stretnutie s triednymi učiteľkami, ktoré Vás budú informovať o organizácii šk. roka 2022/2023. Rodičovské združenie sa bude konať v triedach 1.A a 1.B dňa 30.8.2022 (utorok) o 16:30 hod.