• Vianočná burza

• Milí rodičia, žiaci, učitelia a priaznivci našej školy!
            V stredu, 20.12.2023, v čase od 13:30 - 16:00 sa v budove školy uskutoční Vianočná burza, kde si budete môcť zakúpiť ručne vyrobené vianočné dekorácie.
            Ozdoby vyrobili žiaci našej školy spolu s pani učiteľkami a vychovávateľkami. Svojimi dielkami prispeli aj rodiny žiakov našej školy.

Výťažok z burzy je určený pre potreby našej školy a časť, už tradične, venujeme organizácii UNICEF, v rámci projektu UNICEF - Škola priateľská k deťom.

Čaká Vás vianočná nálada a občerstvenie v podobe teplého čaju.Všetci ste srdečne pozvaní!

• Najsladší deň v školskom roku

• Keďže sa blíži vianočný čas, opäť sme sa pustili do pečenia typickej vianočnej pochúťky. V školskej jedálni sa zišli veľkí aj malí a spoločne napiekli medovníky. Už teraz sa tešíme na ich zdobenie a ochutnávku.

• Dôležitý oznam - jedáleň

• Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že zo stravy môžete svoje dieťa odhlásiť z obeda najneskôr do 20.12.2023 (streda) do 08:00 hod. kvôli objednávkam tovaru.
            Ďakujeme za pochopenie.

• Krásny deň sv. Mikuláša

• V dnešný čarovný deň sme privítali Mikuláša, anjelika i čerta dobrou náladou a vianočnými piesňami. Spoločný spev a tanec nás všetkých naladili na vianočnú nôtu. Sladké čokoládové lízanky nám potešili brušká. Prítomnosť anjelika a čerta nám pripomenuli, že stále máme možnosť meniť sa k lepšiemu a že dobro a štedrosť sú pravým zmyslom blížiacich sa sviatkov.
            Rodičovskému združeniu ďakujeme za krásne tričká s logom našej školy.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľstvo základnej školy oznamuje, že dňa 15. decembra 2023 (v piatok) budú mať žiaci 1. až 9. ročníka riaditeľské voľno z organizačných dôvodov.