• TUKE Plachého míľa 2017

• Dňa 26. septembra 2017 sa na atletickom štadióne TUKE uskutočnil 10. ročník Plachého míle. Zo 44 žiakov našej školy sa na stupňoch víťazov umiestnili:
            Matúš Kišeľa (1. B) - 3. miesto,
            Michaela Lendacká (2. B) - 2. miesto,
            Marek Kolesár (5. B) - 1. miesto,
            Nikolas Kolesár (5. B) - 2. miesto
            a Daniel Astrab (7. roč.) - 2. miesto.

Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších športových úspechov.
            Zostrih televízie TA3 z tohto podujatia si môžete pozrieť tu.
            Fotografie nájdete tu.

• Triedne aktívy

• Oznamujeme Vám, že dňa 25.9.2017 (v pondelok) sa uskutočnia triedne aktívy so začiatkom o 16:30.
            Účasť žiadúca.

• Rozvrh

• Oznamujeme Vám, že na stránke je v ROZVRHU nový rozvrh platný od 18.09.2017.

• Program Unplugged

• Počas tohto školského roku sa naša škola zapojí do Európskeho programu univerzálnej prevencie užívania návykových látok pre dospievajúcich ako partnerská škola Filozofickej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.
            Program Unplugged je školský preventívny program, ktorý budú realizovať naši vyškolení učitelia RNDr. Renáta Sýkorová a Mgr. Mária Papinčáková medzi žiakmi 7. ročníka.

Bližšie informácie: informacie_UNPLUGGED.pdf
            Unplugged.pdf

• Záujmové útvary 2017/2018

• Milí rodičia!

Neprehliadnite ponuku záujmových útvarov, ktoré môžu Vaše deti navštevovať v školskom roku 2017/2018.
            Po obdržaní vzdelávacieho poukazu vyplňte prihlášku do ZÚ (nachádza sa pod CVČ vpravo hore na stránke školy).
            Termín odovzdania vzdelávacích poukazov je do 14. 9. 2017.
            Podpísaný vzdelávací poukaz a vyplnenú prihlášku pošlite po Vašom dieťati alebo prineste osobne do školy a odovzdajte ich vedúcemu ZÚ (tr. učiteľke alebo pani učiteľke Janečkovej).

Bližšie informácie získate aj u vedúcich ZÚ alebo u pani učiteľky B. Janečkovej.