• Školský klub detí

• Milí rodičia, je tu doba, keď nie je možnosť prísť do školy, pozrieť si nástenku, či prehodiť zopár slov.

Tu na tejto stránke, budete môcť aspoň na chvíľku pootvoriť dvere do nášho Školského klubu detí. :)

• Chceme sa tu všetci cítiť dobre.
          • Nikdy nerobíme to, čo nechceme, aby robili nám.
          • Máme pravidlá – deťúrence ich už vedia naspamäť a snažia sa.

Odkazy vám budem písať cez edupage. Ak budete niečo potrebovať môžete sa mi ozvať na mail, edupage alebo telefonicky.
          Ak budete potrebovať telefonický kontakt na mňa, pošlem vám ho po deťoch.

• Časový harmonogram

• Po vyučovaní a obede je chvíľka na relax, oddych. Deti potrebujú aspoň na chvíľu troška voľnosti.
          Sú v tom zahrnuté relaxačné hry, spoločné hry, spoločenské hry, hry vonku, prechádzky ...

Keďže aj poobede pokračuje výchovno – vzdelávací proces, nasleduje priestor na rôzne témy z týchto oblastí:

- spoločensko-vedná
          - esteticko-výchovná
          - pracovno-techniká
          - environmentálna
          - telovýchovná

Približne o 14:15 deti olovrantujú.

Od 14:30 – 15:30 sa venujeme príprave na vyučovanie.
          (grafomotorické cvičenia, didaktické hry a konkrétne domáce úlohy)

Čo sa týka písania prvých písmenok, najprv si deti precvičia písmenko do cvičného zošitka a až potom píšu do Písanky.

Od 15:30, resp. od 16:00 nasledujú voľné hry detí. ( So staršími deťmi sa venujeme príprave na vyučovanie od 15:00 - 16:00 hod.)