• Záujmové útvary - rozvrh činnosti

Zameranie

1.

Florbal 1

Krúžková činnosť zameraná na šport má za cieľ deti naučiť nielen pravidlám hry ale aj sústredenosti, ochote prekonávať prekážky, brať šport ako zábavu a ochotu spolupracovať v tíme.

2.

Florbal 2

3.

Futbal

4.

Bedmintonový krúžok

5.

Šachový krúžok

Krúžok je zameraný na osvojenie si základných pravidiel, otvorení a zahájení. Súčasťou sú turnaje, v ktorých si žiaci zasúťažia.

6.

Prírodovedný

Krúžok je zameraný pozorovanie prírody, pokusy, návštevu botanickej záhrady a múzea. V zimnom období sa venujeme aktivitám Zelenej školy, príprave na súťaže (biologická olympiáda, aranžovanie).

7.

Be Active Girls

Pohybové hry pre všetky dievčatá, ktoré sa rady hýbu /atletika, gymnastika, loptové a športové hry...../

8.

Spevácky krúžok Melody

Náplňou krúžku je muzikálová hudba, súčasná moderná hudba, ľudová hudba v modernej úprave, príprava spevákov na súťaže v modernom a muzikálovom speve.

9.

Tvorivé dielne

Cieľom krúžku je rozvíjať kreativitu u detí prostredníctvom nových poznatkov a skúseností, osvojenie si nových zručnosti vo výtvarných technikách.

10.

Spočítame im to

Krúžok je zameraný na riešenie matematických výziev a na rozvoj logického myslenia potrebného v matematických súťažiach. Je určený pre žiakov ako príprava na matematické súťaže.

11.

Slovenčina hrou

Krúžok určený žiakom 9. roč. Má za úlohu sprostredkovať vedomosti slovenského jazyka zaujímavejším, netradičným spôsobom. Príprava na Testovanie 9.

12.

Matematika hrou

Cieľom krúžku je rozvíjať záujem žiakov o matematiku prostredníctvom zaujímavých úloh, upevňovanie a precvičovanie učiva z matematiky zábavnou formou. Príprava na Testovanie 9.