•                                          Rozvrh týždennej činnosti na školský rok 2018/2019                               
         

        Por. č.

         

        Záujmový útvar

         

        ročník

         

        Vedúci ZÚ

         

        Miesto

         

        Deň

         

        Počet

        žiakov

         

        od- do

        1.

        Spevácky zbor Anjelov1

        1.- 5.

        PaedDr. G.  Fenková

        učebňa

        HUV

        utorok

         

        22

        13,00- 15,00

         

        Spevácky zbor Anjelov2

        5.- 7.

        PaedDr. G.  Fenková

        učebňa

        HUV

        utorok

         

        12

        14,00- 16,00

        2.

        Počítače hrou

        1.- 8.

        PaedDr. G.  Fenková

        učebňa PC

        streda

         

        15

        13,50- 15,50

        3.

        Angličtina hrou

        2. - 5.

        PaedDr. G.  Fenková

        učebňa

        PC

        štvrtok

         

        15

        13,00-15,00

        4.

        Slovenčina hrou

        9.

        Mgr. S. Šimonová

        trieda
        IX. roč.

        streda

         

        12

        13,45-15,45

        5.

        Futbal 1

        1.- 4.

        J. Kolbas

        telocvičňa

         

        pondelok

         

         

        19

        13,30 -15,30

        6.

        Futbal 2

         

        5.- 9.

        Mgr. L. Varga

        telocvičňa

        piatok

         

        14

        13,30 -15,30

        7.

        Tvorivé dielne

        1.- 4.

        Mgr. B. Janečková

        trieda I. B

        utorok

         

        16

        13,30-15,30

        8.

        Zábavná matematika

        9.

        Mgr.  K. Uhrinová

        trieda
        IX. roč.

        utorok

         

        15

        13,30-15,30

        10.

        Herecký

        3.- 6.

        Mgr. S. Šimonová

        trieda
        VI. roč.

        štvrtok

         

        12

        13,30-15,30

        11.

        Balet

        1.- 4.

        Mgr. I. Jesenská

        telocvičňa

        malá

        pri MÚ

        štvrtok

         

        24

        13,15-15,15

        12.

        Florbal  1

        1.- 2.

        Mgr. L. Varga

        telocvičňa

        utorok

         

        26

        13,30-15,30

        13.

        Florbal 2

        3.-5.

        Mgr. M. Gajdoš

        telocvičňa

        štvrtok

         

        24

        13,30-15,30