• Zber papiera

• Oznamujeme Vám, že od 15. októbra (pondelka) do 19. októbra (piatka) sa uskutoční zber starého papiera, každý deň do 17:00 hod. a v piatok do 12:00. Kontajner bude pristavený na školskom dvore. Prosíme papier podľa možností odvážte doma. Ďakujeme

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľstvo základnej školy oznamuje, že dňa 29. októbra 2018 (v pondelok) budú mať žiaci 1. až 9. ročníka riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov.

Školská jedáleň a školský klub detí bude v tento deň mimo prevádzky.

• Exkurzia - Kunsthalle

• Dňa 10. októbra pri príležitosti 100. výročia vzniku ČSR žiaci 9. ročníka navštívili výstavu Na ceste k štátnosti v Kunsthalle.

• DOD - Ústavný súd

• Žiaci 8. A triedy sa 27. septembra zúčastnili Dňa otvorených dverí na Ústavnom súde v Košiciach. Spoznali priestory inštitúcie a oboznámili sa s prácou ústavných sudcov.

• Exkurzia - Nižná Myšľa

• Dňa 21. septembra žiaci 6. ročníka navštívili Nižnú Myšľu. Prezreli si expozíciu múzea v obci a spoznali archeologickú lokalitu VARHÉGY, kde sa oboznámili s prácou archeológov.