• Skrátené vyučovanie a ŠKD!

• Z dôvodu chorobnosti žiakov bude zajtra 1.2.2018 (štvrtok) skrátené vyučovanie.
            Žiaci 1. - 4. ročníka sa budú učiť 4 vyučovacie hodiny (do 11:30) a žiaci 5. - 9. ročníka budú mať 5 VH (do 12:30). Prosíme rodičov, aby si deti zo školského klubu detí vyzdvihli do 15:30!

• Karneval - zmena termínu

• Oznamujeme Vám že z dôvodu zvýšenej chorobnosti sa karneval prekladá na iný termín. Nový termín Vám včas oznámime. Ďakujeme za pochopenie.

• Ukáž, čo vieš!

• Vybraní žiaci 3. a 4. ročníka počas 1. polroka absolvovali 3 kolá súťaže Ukáž, čo vieš! Obidve družstvá postúpili do finálového kola, ktoré sa uskutoční v jarnom období.
            Žiakom prajeme veľa trpezlivosti pri príprave na záverečné meranie "síl" s 10 najúspešnejšími družstvami mesta.

• KOMPARO - výsledky

• Všetci žiaci 9. ročníka  písali testy KOMPARO, ktoré v plnej výške hradilo združenie rodičov. Tieto testy boli dobrou prípravou a overením si vedomostí pred celoslovenským Testovaním 9.

Priemerná úspešnosť testu z matematiky bola na Slovensku 49,4 % a naši žiaci dosiahli priemernú úspešnosť 65,8 %.
            V slovenskom jazyku bola priemerná úspešnosť na Slovensku 64,6 % a naši žiaci dosiahli priemernú úspešnosť 68,2 %.