• 2% dane z príjmu

• Vážení rodičia a priatelia školy,

aj tento rok môžete Rodičovskému združeniu darovať Vaše 2% dane z príjmu.
            Bližšie informácie a potrebné tlačivo nájdete na našej webovej stránke v stĺpci vľavo pod záložkou 2% dane. Ďakujeme.

• Biologická olympiáda

• 16.2.2017 sa uskutočnilo OK Biologickej olympiády v kategórii C. Našu školu reprezentovali Michal Hájnik žiak 8. ročníka, ktorý sa umiestnil na 1. mieste a postúpil do krajského kola a Michal Krajník žiak 9. ročníka obsadil 3. miesto. Žiakov pripravovala RNDr. Renáta Sýkorová.
            Chlapcom blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov.

• Dejepisná olympiáda

• 14.2.2017 sa uskutočnilo OK Dejepisnej olympiády, ktorého sa zúčastnilo 5 žiakov našej školy. Najväčší úspech dosiahla Ester Krajníková z 8. ročníka, ktorá získala 2. miesto v kategórii D a postúpila do krajského kola. Úspešnou riešiteľkou v tejto kategórii bola aj žiačka Ema Lešová z 8. ročníka a v kategórii C Kristína Baloghová z 9. ročníka. Žiakov pripravovala Mgr. Katarína Kolesárová.
            Úspešným riešiteľkám blahoželáme.

• Geografická olympiáda

• 7.2.2017 sa uskutočnilo OK Geografickej olympiády. Z 9 zúčastnených žiakov boli úspešní 3 riešitelia, a to Tomáš Grega a Ján Kiszel z 5. ročníka a Marek Frniak zo 7. ročníka.
            Úspešným riešiteľom blahoželáme.

• Lyžiarsky výcvikový kurz

• V dňoch 19. - 24. februára 2017 sa 40 žiakov 6. až 9. ročníka zúčastní lyžiarskeho výcvikového kurzu (LVK) v stredisku Tále, ubytovanie v penzióne Grand-Bystrá. Zraz účastníkov LVK je v nedeľu 19.2.2017 o 9:30 pred budovou školy.

Žiaci 6.A, 6.B a 7. ročníka, ktorí sa nezúčastnia LVK, sa budú vyučovať podľa rozvrhu 6.A. V ostatných ročníkoch bude prebiehať vyučovanie bez zmien v rozvrhu.