• Testovanie 5

• Dňa 23. novembra 2016 (v stredu) sa uskutoční Testovanie 5-2016 (testovanie žiakov 5. ročníka z predmetov matematika a slovenský jazyk). Pre žiakov 1. - 4. ročníka v tento deň prebieha riadne vyučovanie. Žiaci 6., 7. a 8. ročníka majú náhradný program - filmové predstavenie - "Do školy" a žiaci 9. ročníka budú mať zmenu v rozvrhu.

v dňoch 21. 11. - 25. 11. 2016 (od pondelka do piatku) sa uskutoční na našej škole zber papiera. Kontajner bude pristavený na školskom dvore. Zároveň Vás prosíme, ak je to možné, aby ste si papier odvážili doma. Ďakujeme.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľstvo základnej školy oznamuje, že dňa 18. novembra 2016 (v piatok) budú mať žiaci 1. až 9. ročníka riaditeľské voľno.

• Súťaž - karate

• Žiaci našej školy: Ondrej Špirko, Zuzka Špirková, Marianna Vatráľová, Martin Meňhért, Marek a Nikolas Kolesárovi zabojovali v prvom kole žiackej ligy VÚKABU. Žiak 5. ročníka Ondrej Špirko získal striebro a Marek Kolesár a Nikolas Kolesár (žiaci 4. B triedy) získali bronz.
            Žiakom blahoželáme a želáme veľa ďalších úspechov.
            Fotografie z tejto súťaže nájdete v našom fotoalbume.

• Výchovný koncert

• Dňa 14. 11. 2016 (v pondelok) sa naši žiaci zúčastnia výchovného koncertu.
            Vyučovanie prebieha na 1. stupni počas prvej hodiny a na 2. stupni aj počas druhej vyučovacej hodiny.

• Triedny aktív

pozývame Vás na triedne aktívy, ktoré sa uskutočnia dňa 14.11.2016 o 16.30 hod.