• 18. - 24. jún

Typ:
    • Pon18. 06.
      :
      Stredu /20.6./ žiaci: Hančáková, Obšitníková, Petrik a Brečko idú behať. Prosím podpísať inf. súhlas a zajtra doniesť. Športové oblečenie, desiata, pitie a 2 lístky na MHD.
      21.6. ideme na šk. výlet na Alpínku.
      :
      Čítať: Lietajúca babka - 62.str.
    • IX. Dievčatá
      Veľká písomka
      :
      Výstupný test UNIT 4/ 9. ročník (dievčatá)
    • V.A, V.B
      Prosím, nezabudnite doniesť zajtra : 1. preukaz na vlak
      2. kópiu kartičky poistenca
      Všetci stravníci boli dnes odhlásení z obedu v stredu
    • Uto19. 06.
      :
      Čítať " O jahodovej princeznej " - 67.str.
    • I.B, I.A Celá trieda
      Kratučký testík
      :
      Zajtra, kt. deti idú behať, prosím doniesť 2 lístky na MHD, desiatu, pitie a obliecť biele tričko, športové oblečenie. Ďakujem!
    • IV.A
      :
      V piatok ešte skúšam žiakov kt. si chcú opraviť známku z vlastivedy a matematiky.

V piatok bude projektové vyučovanie- projekt"Veselé zúbky" . Budeme vyrábať "Zubožrúta"- doniesť si obaly zo zubnej pasty,staré zubnē kefky...... podľa fantázie.
    • IV.A, IV.B Celá trieda
      :
      Zajtra idú žiaci : Peter Vlčej, Sara Fedorová, Michal Valent a Shantal Villegas na atletiku. Prosím doniesť 2 lístky na MHD, obliecť si biele tričko. Nezabudnúť na informovaný súhlas rodiča!!!
    • IV.A, IV.B Celá trieda
      :
      Vo štvrtok ideme na výlet na Alpinku. Cestujeme MHD + detskou železnicou. Prosím doniesť si 2 hodinové lístky na MHD ... detská železnica bude uhradená cez kultúrne poukazy (3 eurá).
      Do vaku si nabaľte jedlo + pitie, budete mať možnosť si kúpiť jedlo a pitie aj na Alpinke.
      Oblečte sa podľa počasia, nezabudnite na šiltovku, slnečné okuliare + deku, hry,...v prípade
      dažďových prehánok aj pršiplášť.
      Nezabudnite mi zajtra doniesť podpísaný informovaný súhlas rodiča!!!.
    • IV.B
      Vlastiveda
      :
      V piatok budeme mať projektové vyučovanie, projekt"Veselé zúbky" .Budeme vyrábať "Zubožrúta".. doneste si obaly zo zubnej pasty, staré zubnē kefky.... podľa fantázie...
    • IV.B
      Vlastiveda
      :
      V piatok ešte skúšam žiakov kt. si chcú opraviť známku z Vlastivedy
    • Str20. 06.
      :
      Zajtra odchádzame o 7,45 hod., stretneme sa pred školou.
      Je možnosť si objednať obedové menu 2,50 - 3 eurá, kto búde chcieť.

Triednická hodina
      :
      Štvrtok /21.6./ ideme na šk. výlet "Alpínka" Prosím, podpísať inf. súhlas a zajtra doniesť naspäť. Na výlet potrebujeme 2 lístky na MHD/ 35 centové/ , 1 euro doplatiť na vláčik - 1.B /ostatné platíme s vzdel. poukazom/, jedenie, pitie, športové oblečenie a vreckové - drobné mince. Ďakujem!
    • Štv21. 06.
    • zatiaľ žiadne údaje