• Vitajte na stránke ZŠ Abovská 36

055/6855198 - škola zsabovska@centrum.sk
      • Naša stránka používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie a domáce úlohy na ďalší deň.
      • "Mať kapacity na učenie je dar, byť schopný učiť sa je zručnosť, chcieť sa niečo naučiť je voľba."

Brian Herbert

• Informačný deň

Oznamujeme Vám, že dňa 21. januára 2019 (pondelok) sa uskutoční informačný deň pre rodičov v čase od 15:30 do 17:30 hod. v jednotlivých triedach.

• LVK - čo si nezabudnúť

V dňoch od 13. do 18. januára 2019 sa uskutoční lyžiarsky výcvikový kurz pre prihlásených žiakov. Zraz pred školou je 13. januára (v nedeľu) o 9:45 hod. Je potrebné doniesť so sebou:
            - potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti,
            - potvrdenie o bezinfekčnosti,
            - kartičku poistenca (kópiu),
            - lieky + poprosíme napísať časový harmonogram dávkovania pre zdravotníka LVK,
            - dobru náladu (bez nej ani na krok).

Do batožiny si taktiež zabaliť: primerané oblečenie, obuv, prezúvky, veci osobnej potreby, písacie potreby, okuliare, krém na tvár, náhradné oblečenie, obuv a rukavice (suchý sneh je aj na Orave mokrý) a plavky (budete môcť preukázať aj svoje plavecké schopnosti).
            Predpokladaný príchod do Košíc je v piatok o 18:00 hod. Tešíme sa na Vás.
            Vaši inštruktori a vychovávatelia :)

• OZNAM LVK

Oznamujeme Vám, že dňa 09.01.2019 (stredu) o 17:00 sa uskutoční stretnutie rodičov tých žiakov, ktorí sa zúčastnia lyžiarskeho výcvikového kurzu v januári 2019. Stretnutie bude v triede 6. ročníka.
            Účasť rodičov je nutná.
            Zároveň prosíme rodičov, ktorí už majú od lekára potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti svojho dieťaťa, aby ho doniesli. Ďakujem

• Partneri

• {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
    • Zvonenia

Nedeľa 20. 1. 2019

• Lyžiarsky výcvikový kurz
      • DSZ - vianočné vystúpenia
      • DSZ - natáčanie
      • Pod vianočným stromčekom
      • Vianočný futbalový turnaj
      • Burza hračiek
      • Mikuláš
      • Florbalový turnaj 1. a 2. ročník
      • Vianočný florbalový turnaj 3. a 4. roč.