• Informačný deň pre rodičov

• Oznamujeme Vám, že dňa 15.1.2018 (v pondelok) sa uskutoční informačný deň pre rodičov v jednotlivých triedach v čase od 15:30 do 17:30 hod.

• Vianočné prázdniny budú od 23. decembra 2017 do 5. januára 2018.
            Školské vyučovanie začne 8. januára 2018 (v pondelok).

• Lyžiarsky kurz

• V dňoch od 8. januára do 12. januára 2018 sa uskutoční lyžiarsky výcvikový kurz pre prihlásených žiakov. Zraz pred školou je 7. januára (v nedeľu) o 8:45 hod. Doniesť potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti, potvrdenie o bezinfekčnosti, kartičku poistenca (kópiu) a dobru náladu.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľstvo základnej školy oznamuje, že dňa 22. decembra 2017 (v piatok) budú mať žiaci 1. až 9. ročníka riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov.

• 21. december - zmeny v rozvrhu

• Oznamujeme Vám, že dňa 21. decembra 2017
            (štvrtok) budú v rozvrhu nasledovné zmeny:

1. stupeň
            1. VH - vyučovanie podľa rozvrhu
            2. - 4. VH - vianočné besiedky s triednymi učiteľmi
            2. stupeň
            1. - 2. VH - vyučovanie podľa rozvrhu
            3. - 5. VH - vianočné besiedky s triednymi učiteľmi a športové dopoludnie

• Vianočné aranžovanie

• Dňa 20.12.2017 sa dievčatá Karin Prokopová, 7.B, Denisa Cviková, 7.A a Viktória Stašová, 8.r. zúčastnili súťaže vo vianočnom aranžovaní na tému Vianočný stromček. Práca im išla dobre a výsledkom boli nádherné aranžmány, ktoré boli ocenené porotou - 2.miesto Denisa Cviková a 3.miesto Karin Prokopová.
            Súťažiacim blahoželáme.

RNDr. R. Sýkorová

• Oznam - LVK

• Dňa 20.12.2017 o 16:30 sa uskutoční stretnutie rodičov žiakov, ktorí sa zúčastnia lyžiarskeho výcvikového kurzu v januári 2018. Stretnutie bude v triede 6. ročníka.
            Účasť rodičov je nutná.
            Zároveň prosíme rodičov, aby doniesli od lekára potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti svojho dieťaťa. Ďakujem.

Mgr. Ľ. Miženková

• Vianočná akadémia - zmena dátumu

pozývame Vás na Vianočnú akadémiu, ktorá sa uskutoční v pondelok 18.12.2017 o 16:30 hod. v Aule SOŠ veterinárnej na Námestí mladých poľnohospodárov. Pred a po akadémii sa bude podávať starostovský punč a uskutoční sa burza výrobkov našich žiakov.
            Deti si pre Vás pod vedením svojich učiteľov a vychovávateľov pripravili pestrý kultúrny program. Príďte sa vianočne naladiť...

• Mikuláš na ceste

• Dňa 6. decembra sa žiaci 3.A zúčastnili dopravno-bezpečnostnej akcie Mikuláš na ceste. Spolu s príslušníkmi OR PZ "kontrolovali" vodičov. Vodičom, ktorí mali všetko v poriadku a dodržali všetky predpisy, rozdávali čokoládových Mikuláškov. Žiaľ, väčšina vodičov si v tento deň vyslúžila čokoládových čertov.

• Červená stužka

• Naši žiaci sa tradične aj tento rok zapojili do výtvarnej súťaže v rámci kampane Červená stužka. Bol to už jedenásty ročník kampane boja proti AIDS.

• Póla radí deťom

• Dňa 12. decembra 2017 navštívila žiakov prvého ročníka príslušníčka PZ SR JUDr. B. Zeleňaková. V rámci projektu Póla radí deťom, veku primeraným spôsobom im priblížila dopravné a rôzne iné nebezpečné situácie, ktoré môžu byť súčasťou ich každodenného života. Deti boli počas celej besedy pozitívne naladené a boli radi, že sa mohli vžiť do rolí ohrozených ako aj do rolí zločincov.

• Anjelská kapustnica

• Spevácky zbor Anjelov Vás srdečne pozýva túto sobotu 16.12.2017 na svoje vystúpenie v rámci Anjelskej kapustnice so začiatkom o 14,30 hodín pred Immaculatou na Hlavnej ulici v Košiciach.

PaedDr. G. Fenková

• Gesto pre mesto

• Hlasovanie v projekte Gesto pre mesto bolo spustené na stránke:
            Ak chcete podporiť spevácky zbor na našej škole, prosíme Vás o Váš hlas. V rámci projektu by sme chceli zakúpiť kroje na vystúpenia.

Ďakujeme                                                             PaedDr. G. Fenková