• Dôležité !!!

z dôvodu organizácie CVČ Vás žiadame, aby ste predbežne (zatiaľ nezáväzne) vybrali svojmu dieťaťu záujmový útvar na šk. rok 2017/2018.
            Zoznam záujmových útvarov nájdete na troch hárkoch (stranách) v nasledujúcom súbore.

Postup je jednoduchý:

1. Po otvorení odkazu klikneme na

2. vyberieme si hárok (stranu),

3. meno a ročník (triedu) dieťaťa zapíšeme do Vami vybraného stĺpca

Po dopísaní mena stlačte Enter a súbor iba zatvorte.

Ďakujeme Vám za ochotu a porozumenie.

• Zber starého papiera

• V dňoch 26. - 29. júna 2017 (pondelok - štvrtok) sa uskutoční zber starého papiera.
            Kontajner bude pristavený na školskom dvore (podľa možnosti odvážiť doma).

• Súťaž v letnom aranžovaní

• Dňa 14.6.2017 sa žiačka 6. B Karin Prokopová zúčastnila krajského kola súťaže v letnom aranžovaní na tému Topánka. V silnej konkurencii získala 3. miesto.

Žiačke blahoželáme.

• Deň polície

• V priestoroch Okresného riaditeľstva PZ v Košiciach na Rampovej 7 sa 2. júna žiaci 6. A a 6. B z príležitosti MDD zúčastnili preventívno-prezentačnej akcie. Policajti priblížili deťom náročnosť a zodpovednosť policajnej služby ukážkami jej činnosti a techniky.

Foto tu.

• Svetový deň mlieka

• Počas Svetového dňa mlieka žiaci prvého stupňa robili projektové vyučovanie. Na hodinách sa rozprávali o mlieku, mliečnych výrobkoch a o ich význame pre naše zdravie. Na matematike nakupovali mliečne výrobky, na slovenskom jazyku tvorili krátke básničky s peknými obrázkami. Žiaci s radosťou plnili zadávané úlohy a nechýbala im ani mliečna desiata.

• Stretnutie absolventov

• Dňa 26. 5. 2017 sa na dvore ZŠ stretlo 30 absolventov, ktorí ukončili základné vzdelanie pred 40 rokmi.
            Po krátkej prehliadke priestorov svojho detstva sa odobrali na spoločné posedenie zaspomínať si na zážitky zo školy.

Fotografie zo školy nájdete tu.

• Účelové cvičenie

• 1. júna žiaci 1. stupňa absolvovali Cvičenie v prírode a žiaci 2. stupňa Účelové cvičenie. V priestoroch parku deti riešili rôzne tematické zadania a športové úlohy. Pri príležitosti MDD každé dieťa dostalo sladký balíček od Združenia rodičov.

Foto nájdete tu.