• Geografická olympiáda

• V okresnom kole geografickej olympiády v kat. G sa žiak 5. ročníka Ján Kiszel umiestnil na 7. mieste a žiak Tomáš Grega na 9. mieste.
            V kat. F žiak 7. ročníka Marek Frniak obsadil 7. miesto.

Žiakom k dosiahnutým výsledkom blahoželáme k umiestneniu.

• Pytagoriáda

• V obvodnom kole Pytagoriády v kat. P5 sa žiak 5. ročníka Tomáš Grega umiestnil na 9. mieste a v kat. P6 žiačka 6. B Karin Prokopová na 6. mieste.

Úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme.

• Matematická olympiáda

• V obvodnom kole matematickej olympiády sa umiestnil žiak 5. ročníka Ondrej Špirko na 15. mieste.

Žiakovi srdečne blahoželáme.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľstvo základnej školy oznamuje, že dňa 5. apríla 2017 (v stredu) budú mať žiaci 1. až 8. ročníka riaditeľské voľno z dôvodu celoštátneho testovania žiakov 9. ročníka. ŠKD a školská jedáleň nebude v prevádzke.

• Dňa 23. marca 2017 (štvrtok) organizujeme DOD pre budúcich prvákov.
            V čase od 9:00 do 11:00 hod. budú mať možnosť riešiť rôzne tvorivé úlohy v spolupráci s našimi prvákmi a ich pani učiteľkami.
            V tento deň radi privítame všetkých, ktorí majú záujem prezrieť si priestory našej školy a zapísať svoje dieťa do 1. ročníka.

• Detský spevácky zbor - 15. výročie

• Dňa 15.3.2017 o 17:00 hod. sa v Kultúrnom dome v Šebastovciach uskutoční koncert Detského speváckeho zboru ANJELOV k 15. výročiu svojho založenia. Hosťami budú country skupina Kentucky Jack a bývalé členky zboru. Na tento koncert Vás srdečne pozývame.

PaedDr. Gabriela Fenková